PRIVĀTUMA POLITIKA un SĪKDATNES

1. KĀDUS DATUS MĒS IEVĀCAM UN IZMANTOJAM?

1.1. www.pindea.com  ir Tavu personas datu pārzinis (t.i. persona, kas nosaka personas datu apstrādes nolūkus un līdzekļus). Vispārīgi informāciju, kuru mēs par Tevi ievācam, var iedalīt divos veidos:

I. informācija, kas nepieciešama www.pindea.com tīmekļa vietnes ērtākai darbībai un kuras izmantošana ir aprakstīta mūsu Sīkdatņu lietošanas politikā;
II. informācija, kas nepieciešama www.pindea.com pakalpojumu sniegšanai (ja Tu izvēlies šos pakalpojumus), un kuras izmantošana ir aprakstīta zemāk.

Lai sniegtu pakalpojumus, www.pindea.com var ievākt un šādi izmantot šādus Jūsu datus:

Piesakoties jaunumu saņemšanai caur tiešsaistes formu vai internetveikalā: vārds, uzvārds, dzimšanas dati, telefona numurs un/vai e-pasta adrese. Ja Tu piekrīti komerciālu paziņojumu saņemšanai, mēs minētos datus izmantojam arī, lai nosūtītu Tev informāciju par saviem piedāvājumiem.
Pasūtot preces www.pindea.com internetveikalā: vārds, uzvārds, e-pasta adrese, telefona numurs, pasta adrese, preces piegādes adrese (ja atšķiras no pasta adreses), pasūtītās preces veids. Šie dati tiek izmantoti, lai izrakstītu un nosūtītu Tev rēķinu par pasūtīto preci, sazinātos ar Tevi par piegādi un piegādātu preci.

Šīs informācijas vākšanai un apstrādei ir viens vai vairāki šādi tiesiskie pamati: izvēlēto pakalpojumu sniegšanas nodrošināšana, sagatavošanās līguma noslēgšanai, līguma noslēgšana, Tavs pieprasījums (piekrišana).

2. Kas ir sīkdatne?

2.1. Sīkdatne ir maza teksta datne, kurā tiek uzglabāti interneta iestatījumi. Gandrīz visās tīmekļa vietnēs tiek izmantota sīkdatņu tehnoloģija. Jūsu interneta pārlūks lejupielādē sīkdatni pirmo reizi, kad apmeklējat kādu tīmekļa vietni. Nākamreiz, kad apmeklēsiet konkrēto tīmekļa vietni no tās pašas ierīces, sīkdatne un tajā esošā informācija tiek nosūtīta atpakaļ uz tās izcelsmes tīmekļa vietni (pirmās puses sīkdatnes) vai uz citu vietni, kurai tā pieder (trešās personas sīkdatnes). Tādējādi tīmekļa vietne var noteikt, ka tā jau reiz ir bijusi atvērta šajā pārlūkā, un dažkārt var pielāgot parādīto saturu.

2.2. Dažas sīkdatnes ir ārkārtīgi noderīgas, jo tās uzlabo jūsu lietotāja pieredzi, kad atgriežaties tīmekļa vietnē, ko jau iepriekš esat apmeklējuši. Ja izmantosiet to pašu ierīci un pārlūku, ko iepriekš, sīkdatnes atcerēsies jūsu izdarītās izvēles, zinās, kā jūs izmantojat tīmekļa vietni, un pielāgos jums redzamo saturu, lai tas labāk atbilstu jūsu personīgajām interesēm un vajadzībām.

3. Kā mēs izmantojam sīkdatnes?

3.1. Šī mājas lapa var iestatīt sekojošas sīkdatnes:

 • Funkcionālās sīkdatnes. Šīs sīkdatnes ir nepieciešamas, lai jūs spētu pārvietoties mājas lapā un lietot tās funkcijas. Bez šim sīkdatnēm mēs nevaram nodrošināt jūsu pieprasītos pakalpojumus, piemēram, preču groza funkcionalitāti.
 • Google Analytics sīkdatnes. Šīs sīkdatnes lieto, lai iegūtu mūsu mājas lapas apmeklējuma statistiku. Mēs lietojam šo informāciju, lai uzlabotu vietnes darbību un reklāmas pasākumus.
 • Trešās puses pakalpojumu sniedzēja sīkdatnes. Sīkdatnes var iestatīt šādi šajā mājas lapā lietotie trešo pušu pakalpojumi: Facebook poga "Patīk", YouTube video, Instagram, u.c. Dažas no šīm sīkdatnēm var tikt izmantotas, lai sekotu līdzi jūsu darbībām citās mājas lapās, un mēs tās nevaram kontrolēt, jo šīs sīkdatnes nav iestatījusi mūsu mājas lapa.

4. Kādu informāciju mēs iegūstam?

4.1. Mēs iegūstam tādus personas datus, ko jūs mums brīvprātīgi sniedzat ar e-pasta starpniecību, aizpildot tīmeklī bāzētās anketas un citā tiešā saziņā ar jums.

4.2. Iesniedzot pasūtījumu, jums jānorāda vārds, uzvārds, kontaktinformācija, piegādes adrese un cita informācija kuru jūs vēlaties sniegt.

4.3 Apmeklējot un izmantojot internetveikalā sniegtos pakalpojumus, Jūs piekrītat, ka jebkura sniegtā informācija tiek izmantota un pārvaldīta atbilstoši Privātuma politikā noteiktajiem mērķiem.

5. Kā mēs izmantojam iegūtos personas datus?

5.1. Mēs varam izmantot iegūtos personas datus, lai

 • sniegtu jums jūsu pieprasītos pakalpojumus un informāciju,
 • apstrādātu jūsu pasūtījumus un noformētu nepieciešamos dokumentus,
 • sniegtu jums efektīvu klientu atbalstu,
 • palīdzētu novērst apdraudējumu vai krāpnieciskas darbības,
 • nosūtītu jums informatīvus ziņojumus, ja esat nepārprotami piekrituši tādus saņemt,
 • ievērotu normatīvo aktu prasības,

5.2. Mēs varam nodot jūsu informāciju trešajām personām, lai ievērotu normatīvo aktu prasības, sadarbotos ar uzraudzības iestādēm, palīdzētu novērstu noziedzīgas darbības un aizsargātu mūsu, jūsu un citu personu likumīgās tiesības.

6. KAS VAR PIEKĻŪT TAVIEM DATIEM?

Bez mums Taviem datiem var piekļūt www.pindea.com sadarbības partneri, kas sniedz mums:

 • preču un korespondences piegādes pakalpojumus,
 • informācijas tehnoloģiju pakalpojumus, kas nepieciešami www.pindea.com sistēmu uzturēšanai.

www.pindea.com sadarbības partneri piekļūst Taviem datiem tikai tiktāl, cik tas ir nepieciešams, lai mēs varētu saņemt to sniegtos pakalpojumus. Mēs rūpējamies, lai sadarbības partneri ievērotu saņemto datu konfidencialitāti un augstu personas datu aizsardzības līmeni.

7. Kā mēs aizsargājam personas datus?

7.1. Jūsu personas datu aizsardzībai mēs izmantojam dažādus tehniskus un organizatoriskus drošības pasākumus. Jūsu personas dati ir pieejami ierobežotam cilvēku skaitam, tikai pilnvarotām personām.

7.2. Jūs esat atbildīgs par to, lai iesniegtie personas dati būtu pareizi, precīzi un pilnīgi. Apzināta nepatiesas informācijas sniegšana tiek uzskatīta par mūsu Privātuma politikas pārkāpumu. Jums ir pienākums nekavējoties paziņot Datu pārzinim par jebkurām izmaiņām iesniegtajos personas datos.

7.3. Mēs neesam atbildīgi par zaudējumiem, kas nodarīti Jums vai trešajām personām, ja tie radušies nepatiesi iesniegtu personas datu dēļ.

8. Cik ilgi mēs glabājam personas datus?

8.1. Mēs glabājam jūsu personas datus tik ilgi, cik ilgi tie ir mums nepieciešami atbilstoši to ieguves mērķim un kā to pieļauj vai nosaka normatīvo aktu prasības.

9. Kā atteikties no sīkdatnēm?

9.1. Lai atteiktos no sīkdatņu saņemšanas, jūs varat izmantojot privātās pārlūkošanas režīmu, kuru nodrošina lielākā daļa pārlūkprogrammu (privāts logs, inkognito logs vai InPrivate logs). Jebkādas sīkdatnes, kas tiek izveidotas, darbojoties privātās pārlūkošanas režīmā, tiek dzēstas, tiklīdz jūs aizverat visus pārlūka logus.

9.2. Lai atteiktos no mērķētas reklāmas rādīšanai nepieciešamās informācijas iegūšanas un lietošanas, jūs varat izmantot bezmaksas rīku Your Online Choices vai YourAdChoices.

10. Jūsu tiesības saistībā ar jūsu personas datiem.

10.1. Ja jūs esat datu subjekts saskaņā ar ES VDAR (piemēram, jūs esat ES pilsonis un sniedzat mums savus personas datus), jums ir turpmāk minētās tiesības saistībā ar saviem personas datiem:

 • Tiesības piekļūt informācijai. Jums ir tiesības saņemt informāciju par to, kāpēc un kā tiek apstrādāti jūsu personas dati. Jums ir tiesības bez maksas saņemt mūsu rīcībā esošo jūsu personas datu kopiju plaši izmantotā elektroniskā formātā.
 • Tiesības labot. Jums ir tiesības panākt neprecīzu vai nepilnīgu personas datu labošanu vai papildināšanu bez nepamatotas kavēšanās.
 • Tiesības „tikt aizmirstam”. Jums ir tiesības atsaukt savu piekrišanu personas datu apstrādei un panākt savu personas datu dzēšanu bez nepamatotas kavēšanās, tiklīdz dati vairs nav nepieciešami, lai sniegtu jūsu pieprasītos pakalpojumus un ievērotu normatīvo aktu prasības.
 • Tiesības ierobežot apstrādi. Jums ir tiesības panākt savu personas datu apstrādes ierobežošanu, ja jūs iebilstat pret to un mums nav leģitīmu pamatu turpināt apstrādi, ja jūs apstrīdat datu precizitāti, ja apstrāde ir pretlikumīga vai ja jūs pieprasāt celt, īstenot vai aizstāvēt likumīgas prasības.
 • Tiesības iebilst. Jums ir tiesības jebkurā brīdī iebilst pret datu apstrādi, ja vien tas nav nepieciešams sabiedrības interesēs veicamam uzdevumam vai apstrādei nepastāv neapstrīdami likumīgs pamats.
 • Citas tiesības saskaņā ar VDAR. Vairāk informācijas skatiet, apmeklējot ES datu aizsardzībai veltīto mājas lapu.