Oriģinālas
Dāvanas
Dāvanu idejas
pašiem labākajiem :)

Jaunākās preces pindea.com

LASI BLOGĀ: TOP 3 ORIĢINĀLAS DĀVANAS!

Top 3 dāvanas, kas omes acīs sariesīs prieka asaras, mammai un tētim sasildīs sirdis, bet otro pusīti aizkustinās līdz laimei.

PERSONALIZĒJAMAS DĀVANAS

Visjaukākās dāvanas pasaulē ir personīgas un aizkustinošas – tādas, kas atgādina par patiesajām vērtībām un rada laimīgas atmiņas uz mūžu. Jebkura no šīm personalizējamām, oriģinālajām dāvanām būs unikāla un neatkārtojama – diez vai pasaulē eksistē divas vienādas :)

TOP 10 FILMAS VALENTĪNDIENAI (BEZ TITĀNIKA)

Ja arī Tava tradīcija ir Valentīna dienas vakarā noskatīties kādu filmu mīļotā vai spilvena apskāvienos, te atradīsi idejas kaut kam interesantākam par ierasto Titāniku.

Protams, arī bez tradīcijām - šī ir lieliska ideja, ko darīt Valentīndienā, kā to pavadīt ērti, lēti un tomēr romantiski.

LASI BLOGĀ: DĀVINI PIEREDZI!

Labākā dāvana nav veikala plauktā. Ja nevari atrast, ko dāvināt savējiem, tā nav Tava vaina – visbiežāk veikalu plauktos vienkārši nav unikālu un īpašu dāvanu.

DĀVANU KUPONI TAVIEM MĪĻAJIEM

Kas viņu iepriecinātu visvairāk? Brokastis gultā, kopīgs pārgājiens vai picas ballīte ar dzērienu – Tu zini vislabāk! Dāvana, ko varēs baudīt vēl ilgi pēc saņemšanas.