Noteikumi

Distances līgums

Šajā Interneta veikalā piedāvāto preču pārdevējs no vienas puses, turpmāk saukts Pārdevējs, un persona, kas veic pasūtījumu, turpmāk saukta Pircējs, no otras puses, noslēdz šādu Līgumu: noformējot pasūtījumu Interneta veikalā, pasūtījuma brīdī ar Pircēju tiek noslēgts distances līgums atbilstoši LR ministru kabineta noteikumiem Nr. 255 “Noteikumi par distances līgumu” -  (MK noteikumi).

Piegādes un samaksas kārtība

Pircējs veic preču pasūtīšanu caur šo mājas lapu, norādot pasūtāmo preču veidu un daudzumu. Pircējam ir iespēja veikt apmaksu par preci lietojot Interneta veikalā iestrādātos maksājuma rīkus vai apmaksājot pārdevēja sagatavoto un Pircējam pa e-pastu nosūtīto pasūtījumam atbilstošo rēķinu. Rēķins tiek sagatavots elektroniski un ir derīgs bez paraksta.

Pārdevējs nodrošina preču piegādi 5 darba dienu laikā kopš ir saņemta apmaksa par preci un tās piegādi ar kurjerpastu, ja tāda ir, piegādes laiku saskaņojot ar Pircēju. Izņēmuma gadījumi ir tad, ja piegādes termiņi tiek ietekmēti ārpus Pārdevēja kontroles.

Atteikuma tiesības (Preču atgriešanas nosacījumi)

Pircējam ir tiesības atteikties no preces 14 kalendāro dienu laikā no Preces saņemšanas brīža, nosūtot Pārdevējam par to atteikuma vēstuli. Atteikuma vēstules veidlapu Pārdevējs nosūta Pircējam pa e-pastu pēc Pircēja pieprasījuma.

Pircēja pienākums ir 14 dienu laikā pēc atteikuma vēstules nosūtīšanas atgriezt preci Pārdevējam. Visus izdevumus, kas radīsies saistībā ar preces nosūtīšanu atpakaļ Pārdevējam, sedz Pircējs, ja vien netiek atrunāts savādāk.

Pircējs nevar izmantot atteikuma tiesības, ja:

  • pasūtītās preces pēc to rakstura nevar atdot atpakaļ, vai tās ātri bojājas vai ir ātri izlietojamas;
  • precei ir lietojuma pazīmes un/vai bojājumi - tai jābūt tādā pašā stāvoklī, kādā tā bija pārdošanas brīdī;
  • patērētājs ir iznīcinājis vai būtiski sabojājis preces iesaiņojumu;
  • pasūtītās preces ir izgatavotas tieši Pircējam pēc individuāla pasūtījuma;
  • pircējs ir atvēris audioierakstu vai videoierakstu, vai datorprogrammu iepakojumu.

Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības centra Atteikuma tiesību nolikums nosaka, ka "patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā". Pārdevējs patur tiesības Pircējam atteikt izmantot atteikuma tiesības vai ieturēt kompensācijas maksu gadījumā, ja prece ir bojāta, lietošanas laikā nevērīgi izturoties pret preci vai neievērojot instrukcijas norādījumus, ja ir nozaudēts preces oriģinālais iepakojums vai ja tās iepakojums ir būtiski bojāts.

Datu apstrāde

Ievadot nepieciešamo informāciju un noformējot pasūtījumu, Pircējs apliecina, ka ir iepazinies un piekrīt, ka viņa sniegtie dati tiek izmantoti, lai Pārdevējs varētu pieņemt Pircēja pasūtījumu un veikt preču piegādi saskaņā ar LR likumdošanas prasībām. Ievadot informāciju, Pircējs piekrīt, ka tam uz norādīto e-pastu tiks izsūtīti paziņojumi, kas saistīti ar Pircēja pasūtījuma apstrādi.

Mārketinga paziņojumi

Ievadot nepieciešamo informāciju un noformējot pasūtījumu, Pircējs piekrīt, ka tam uz norādīto e-pastu var tikt izsūtīti informatīvi un reklāmu saturoši mārketinga paziņojumi.

Pircējs jebkurā mirklī ir tiesīgs atteikties no tiešā mārketinga paziņojumiem vienā no šiem veidiem:

  • izmantojot atsaukšanas saiti paziņojumā, kas saņemts e-pastā;
  • sazinoties pa e-pastu - [email protected];
  • sazinoties caur mūsu gatavo ziņas formu sadaļā Kontakti.